כפי שהודה Scotsman Guide, העולם השתנה באופן דרמטי בשנת 2020 כאשר מגיפת COVID-19 שטפה את העולם והשפיעה על היבטים רבים של החיים. תנועת הרגליים של הלקוחות האטה עד לעצירה כמעט, מה שגרם לעסקים להתקשות ולחלקם להיסגר לצמיתות.

בגלל הנגיף, פעילויות יומיומיות שנחשבו פעם כמובנות מאליהן – לאכול בחוץ, ללכת לקולנוע או פשוט לבלות עם אנשים אהובים – הפכו כמעט בלתי רגילות. בתחילת משבר הבריאות, ענף המשכנתאות היה כמו שאר העולם העומד בפני עתיד לא ברור. אף אחד לא ידע כיצד אמצעי הנעילה ישפיעו בסופו של דבר על פעילויות רכישת בתים.

המלווים והמקורות היו סקפטיים לגבי שמירה על רווחיות או אפילו להשאיר את האורות דולקים. שנה לאחר מכן, עם זאת, ברור שחברות המשכנתאות למגורים בכל הצורות והגדלים מצליחות יותר מתמיד. לא רק שהם עושים כמויות שיא של עסקים, הם עוזרים למספר גדול של אנשים על ידי מתן הזדמנויות לבעלות בתים ומימון מחדש של הלוואות כדי לחסוך מזומנים יקרים בזמנים כלכליים לחוצים.

ברצוננו להביע ברכות ראויה לכל הצוות שלנו על כך שהוכרה כחברת הלוואות משכנתאות מובילה במדריך Scotsman בהיקף הכולל בשנת 2021! אנו תמיד נדהמים וצנועים מאוד מהמסירות, מוסר העבודה והמחויבות של בעלי העובדים שלנו לבית האפשריות.

הצג את הרשימה המלאה של מלווי המשכנתאות המובילים בהיקף כולל

רום כנרת