ב-Pace להיות מלווה ביתי מס’ 1 במטרו STL לשנה 6 ברציפות ST. LOUIS – כשהיא מאפילה על היקף ההלוואות של מיליארד דולר זו השנה התשיעית ברציפות ב-2017, USA Mortgage/DAS Acquisition Company, LLC (ארה”ב/DAS) ממשיכה להרחיק מתחרים. “אנחנו בדרך לחזור כמלווה המשכנתאות מספר 1 במטרו סנט לואיס זו השנה השישית ברציפות”, אמר דאג שוקר, נשיא ומנכ”ל USA/DAS, בנק המשכנתאות הגדול ביותר במטרו סנט לואיס. .

על פי נתונים סטטיסטיים עד כה שנאספו על ידי Marketrac®, ארה”ב/DAS מחזיקה כיום בנתח של 7.86% מסך שוק הלוואות הדירות הסגורות במטרו סנט לואיס. משכנתא אבן פינה במקום השני עם 5.43%.

ארה”ב/DAS דומיננטית אפילו יותר בגזרת הלוואות לרכישה חדשה עם נתח שוק של 11.39%. אבן הפינה שוב במקום השני עם 7.46%.

“היכולת שלנו להוביל בנתח שוק באזור תחרותי מאוד כמו סנט לואיס לא תהיה אפשרית ללא המחויבות של כל אחד מחברי הצוות שלנו להרחיב את המקצועיות של שיטות העבודה המומלצות ולהציב את הלקוחות במקום הראשון בכל יום”, אמר שוקר.

באופן לאומי, ארה”ב/DAS מורשית ב-21 מדינות ומעסיקה יותר מ-400 אנשי מקצוע בתחום הלוואות דירות. החברה רשמה היקף הלוואות של 1.66 מיליארד דולר ב-2016.

התמקדו בזוגיות
שיווק מבוסס הבחנה מנצחת עבור ארה”ב/DAS היא המחויבות שלה לשיווק מבוסס מערכות יחסים. בניגוד למתחרים רבים המסתמכים על פרסום במדיה ההמונית כדי להביא לקוחות לאתרי אינטרנט או למוקדים טלפוניים, פקידי הלוואות משכנתאות מורשים בארה”ב צפויים להכיר את הלקוחות בשמם ולמצוא לקוחות פוטנציאליים על ידי פעילותם בקהילות שלהם. לדברי שוקר, עובדי משכנתאות ארה”ב משתתפים ביותר מ-200 קבוצות צדקה וארגונים לשיפור אזרחי ברחבי אזור המטרו.

רום כנרת