אודות רום כנרת

יש לנו לרום כנרת את האפשרויות. עם מגוון עצום של מוצרי הלוואות, יש לנו את היכולת למצוא ולהציע את הבחירה הטובה ביותר עבורך. ועם הפעילות שלנו לגמרי בתוך הבית, אנחנו יכולים לתת לך יתרון בכל הנוגע לגישה, עמלות ותעריפים.

אודות החברה שלנו

יש לנו מערכות יחסים אסטרטגיות חזקות בתוך התעשייה ומוניטין שאי אפשר להשתוותו. כשותפים עם כמעט כל משרדי שירותים פיננסיים ותיווך נדל”ן גדולים בארץ, אנו יכולים להתאים כמעט לכל מצב פיננסי ולהציע לך אינספור אפשרויות. למעשה, רוב הלוואות הדירה שלנו הן הפניות של אנשים אחרים בתעשייה בגלל רמת היושרה שלנו ועד כמה אנחנו באמת אמינים.

המשימה שלנו

יש לנו את הנכס הגדול ביותר לעסק מצליח – אנחנו משפחה, 750+ בעלי עובדים חזקים. תאמינו או לא, פחות מאחת מכל 200 חברות בארה”ב הן בבעלות עובדים. עם חלק אמיתי בהצלחה שלנו, לכל אחד מבעלי העובדים שלנו יש קול, וכל רעיון נשמע. עובדה פשוטה זו ממריצה ומעצימה את צוות היזמים שלנו – אנו מונעים לשפר את תהליך המשכנתא ולספק לך את החוויה הטובה ביותר האפשרית.

חזון

יש לנו לקוחות לכל החיים, פשוטו כמשמעו, והיכולת ליהנות ממערכת יחסים כה מתמשכת איתם היא חסרת תקדים. אנו חיים כדי לספק “רגעי קסם” ללקוחותינו. האמונה הבסיסית שלנו היא שאתה ראוי לרמה הגבוהה ביותר של תשומת לב וטיפול, במיוחד במהלך אחת העסקאות החשובות בחייך. אנחנו איתך, בכל שלב.

ערכים

Pellentesque id elit tempus.

Semper nibh quis, dictum neque.

אנחנו בשירות מלא

אנחנו מחוברים

אנחנו מונעי אנשים

אנחנו מחויבים לכל החיים